Zážitky na Telgárte

Obec Telgárt leží na rozhraní 3 národných parkov (Nízke Tatry, Slovenský raj a Muránska planina) a preto je výborným východiskovým bodom pre náročných, no taktiež rekreačných turistov. Aký relax, aktivity či športy môžete zažiť počas svojho pobytu v Penzióne u Hanky?

Turistika

Najznámejšie túry v okolí sú na Muránsky hrad, monumentálnu Kráľovu hoľu a tiež túra hrebeňom Nízkych tatier. Pár kilometrov vzdialené sú túry v Slovenskom raji a taktiež vo Vysokých tatrách.

Farma, mini ZOO

Keďže sa penzión nachádza blízko k farme so zvieratami, sú rodičia s deťmi vítaní nahliadnuť do sveta domácich zvierat a spoznávať ich príbeh.

Lyžovanie

V zimných mesiacoch môžete využiť služby lyžiarskeho strediska Telgárt, ktoré sa nachádza len 700 metrov od penziónu.

Kúpanie

V letných mesiacoch je možnosť prírodného kúpania sa vo vodnej nádrži Palcmanská maša alebo využitie wellnessu na Prednej Hore alebo v Aquacity Poprad.

Jaskyňa

Svetoznáma Dobšinská ľadová jaskyňa je vzdialená taktiež len 10 kilometrov.

Športové ihrisko

Ak radi športujete, určite oceníte možnosť využitia viacúčelového ihriska. Spolu s rodinou a priateľmi si v obci Telgárt môžete zahrať tenis, bedminton, hádzanú, minifutbal, volejbal, streetball či nohejbal.

Grilovanie

Penzión ponúka svojim hosťom možnosť grilovania a posedenia vonku.

Domáce potraviny

Chutilo vám u nás? Priamo z dvora si môžete kúpiť domáce mlieko, tvaroh, syr, baranie a hovädzie mäso, domáce džemy, chlieb, vajíčka a vynikajúce dezerty, zeleninu z vlastnej produkcie a čaj z telgártskych lesov a lúk.

Jazdenie na koni

Niečo, čo by spríjemnilo váš pobyt u nás? Ponúkame pre vás aj pre deti jazdenie na koňoch na všetkých úrovniach.

Čučoriedkový deň

Penzión u Hanky je spolu s OÚ Telgárt organizátorom súťaže o najlepší čučoriedkový koláč. Táto úspešná akcia sa koná začiatkom augusta v sobotu. Súťaže sa zúčastňujú nielen tímy zo Slovenska, ale aj zo zahraničia.

Výnos z tejto akcie je venovaný deťom do Dss Pohoreľská Maša. Sprievodným programom je taktiež varenie gulášu, ľudová hudba, predaj čučoriedok a samotných koláčo

A panzió vendégeink szemeikkel

The owner was fabulous, he was very helpful and friendly. We had a quad room which was spacious and comfortable. We ate dinner and breakfast there and enjoyed both meals very much- delicious food, large selection, and everything was made to order. Would stay here again and highly recommend to others!

Jaime

Nemecko

Skvelé služby, veľmi milí ľudia - schopní a ochotní pomôcť v každej situácii, a to vždy o krok vpred pred našimi požiadavkami 🙂

Zuzana

Česká republika

Prístup personálu veľmi ústretový a milý, vynikajúca strava, ponuka aktuálnych jedál (napr. čerstvé dubáky, čučoriedky).

Marcela

Slovensko

Výborná domáca kuchyňa. Ďakujeme.

Peter

Slovensko

Every thing was great. The owners really went out of their way - we have two vegeterians and to our surprise on our second morning at breakfest a special vegeterian spread made of Tofu was waiting on the table. We felt very welcome.

Ribon

Izrael

Kapcsolat hozzánk

 +421-903-771662
info@ubytovanietelgart.sk

7 + 1 =

Penzión u Hanky

Adresa: 97673 Telgárt 99 Okres: Brezno Kraj: Bansko-bystrický Región: Horehronie GPS: 48°51'4"N, 20°11'37"E

© 2017 Penzion u Hanky. Web by Mavio Media s.r.o.