Zažite výnimočný pobyt

Ubytovanie na Telgárte v príjemnej atmosfére

Príbeh Penziónu u Hanky sa začal písať v roku 1987, keď sa manželia Hríbikovci, rozhodli podnikať v oblasti cestovného ruchu. Od vtedy privítali stovky miestnych aj zahraničných hostí, predovšetkým z Belgicka, Nového Zélandu či Izraela. Dôvodov na návštevu je viac.

Penzión u Hanky má skvelú polohu, pretože sa nachádza v malebnej obci Telgárt, len 700 metrov od lyžiarskeho strediska. Obklopujú ho Národné parky Slovenský Raj, Nízke Tatry a Muránska planina. Prekvapí vás krásnym okolím a pokojom. Hostia oceňujú predovšetkým priateľskú atmosféru a výbornú kuchyňu, vďaka čomu získal penzión hodnotenie 9.6 na portáli Booking.com.

Aké máme izby?

Ubytovacia kapacita penziónu je 26 lôžok. V snahe zachovať jedinečnosť a príbeh každej izby, sú tieto zariadené rôzne. Každá izba je však vybavená vlastnou kúpeľňou, TV a WIFI pripojením. Posteľné prádlo sa perie v domácej práčovni a suší na čerstvom vzduchu. Vankúše a periny sú páperové, ale na požiadanie vymenené za protialergické. Izby sa denne upratujú. Je pre nás dôležité ponúknuť hosťom ubytovanie, ktoré bude mať najlepší pomer kvality a ceny.

Naša reštaurácia

Kapacita reštaurácie je 30 miest, v teplejších mesiacoch prevádzkujeme aj letnú terasu. Naša kuchyňa ponúka niekoľko výnimočných kulinárskych zážitkov. Pečieme domáci chlieb, robíme džem podľa vlastného receptu a 60% všetkých potravín pochádza z Telgártu. V našej reštaurácii preto nájdete čerstvé, sezónne a lokálne jedlá na ktorých si s radosťou pochutnáte.

Aktivity a zážitky v okolí

Nie je to len o peknej izbe a chutnej kuchyni, ale aj o tom, čo u nás počas pobytu zažijete. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom výletov a plánovania túr je náš personál vždy k dispozícii.

Turistika

Najznámejšie túry v okolí sú na Muránsky hrad, monumentálnu Kráľovu hoľu a tiež túra hrebeňom Nízkych tatier. Pár kilometrov vzdialené sú túry v Slovenskom raji a taktiež vo Vysokých tatrách.

Farma, mini ZOO

Keďže sa penzión nachádza blízko k farme so zvieratami, sú rodičia s deťmi vítaní nahliadnuť do sveta domácich zvierat a spoznávať ich príbeh.

Lyžovanie

V zimných mesiacoch môžete využiť služby lyžiarskeho strediska Telgárt, ktoré sa nachádza len 700 metrov od penziónu.

Pod majestátnou Kráľovou hoľou a pri viacerých národných parkoch objavíte idylické ubytovanie Telgárt. Ak vás fascinujú dobrodružné výlety roklinami a tiesňavami, zaujme vás ubytovanie Slovenský raj. Pokiaľ dávate prednosť túlaniu po nekonečných pastvinách a výhľadom z hradných ruín, skúste ubytovanie Muránska planina. A nezabúdajte, tie najlepšie služby za najvýhodnejšie ceny nájdete na serveri UbytovanieNaSlovensku.

Penzión očami hostí a napísali o nás ...

Nebojte sa pýtať si peniaze za poctivú prácu, radia majitelia úspešného penziónu

Snívate o tom, že si otvoríte vlastný penzión? Nechajte si poradiť od podnikateľov s 30-ročnými skúsenosťami ... Celý článok ->

Sóda

O2 pre biznis, O2 Slovakia

The owner was fabulous, he was very helpful and friendly. We had a quad room which was spacious and comfortable. We ate dinner and breakfast there and enjoyed both meals very much- delicious food, large selection, and everything was made to order. Would stay here again and highly recommend to others!

Jaime

Nemecko

Skvelé služby, veľmi milí ľudia - schopní a ochotní pomôcť v každej situácii, a to vždy o krok vpred pred našimi požiadavkami 🙂

Zuzana

Česká republika

Prístup personálu veľmi ústretový a milý, vynikajúca strava, ponuka aktuálnych jedál (napr. čerstvé dubáky, čučoriedky).

Marcela

Slovensko

Výborná domáca kuchyňa. Ďakujeme.

Peter

Slovensko

Every thing was great. The owners really went out of their way - we have two vegeterians and to our surprise on our second morning at breakfest a special vegeterian spread made of Tofu was waiting on the table. We felt very welcome.

Ribon

Izrael

Kontaktujte nás

 +421-903-771662
info@ubytovanietelgart.sk

2 + 8 =

Penzión u Hanky

Adresa: 97673 Telgárt 99 Okres: Brezno Kraj: Bansko-bystrický Región: Horehronie GPS: 48°51'4"N, 20°11'37"E

© 2017 Penzion u Hanky. Web by Mavio Media s.r.o.