Zažite výnimočný pobyt

Ubytovanie na Telgárte v príjemnej atmosfére

Príbeh Penziónu u Hanky sa začal písať v roku 1987, keď sa manželia Hríbikovci, rozhodli podnikať v oblasti cestovného ruchu. Od vtedy privítali stovky miestnych aj zahraničných hostí, predovšetkým z Belgicka, Nového Zélandu či Izraela. Dôvodov na návštevu je viac.

Penzión u Hanky má skvelú polohu, pretože sa nachádza v malebnej obci Telgárt, len 700 metrov od lyžiarskeho strediska. Obklopujú ho Národné parky Slovenský Raj, Nízke Tatry a Muránska planina. Prekvapí vás krásnym okolím a pokojom. Hostia oceňujú predovšetkým priateľskú atmosféru a výbornú kuchyňu, vďaka čomu získal penzión hodnotenie 9.4 na portáli Booking.com.

Aké máme izby?

Ubytovacia kapacita penziónu je 30 lôžok. V snahe zachovať jedinečnosť a príbeh každej izby, sú tieto zariadené rôzne. Každá izba je však vybavená vlastnou kúpeľňou, TV a WIFI pripojením. Posteľné prádlo sa perie v domácej práčovni a suší na čerstvom vzduchu. Vankúše a periny sú páperové, ale na požiadanie vymenené za protialergické. Izby sa denne upratujú. Je pre nás dôležité ponúknuť hosťom ubytovanie, ktoré bude mať najlepší pomer kvality a ceny.

Naša reštaurácia

V reštaurácii s barom si môžete vychutnať tradičné slovenské špeciality. Kapacita reštaurácie je 30 miest, v teplejších mesiacoch prevádzkujeme aj letnú terasu. Naša kuchyňa ponúka niekoľko výnimočných kulinárskych zážitkov. Pečieme domáci chlieb, robíme džem podľa vlastného receptu a 60% všetkých potravín pochádza z Telgártu. V našej reštaurácii preto nájdete čerstvé, sezónne a lokálne jedlá na ktorých si s radosťou pochutnáte.

Aktivity a zážitky v okolí

Nie je to len o peknej izbe a chutnej kuchyni, ale aj o tom, čo u nás počas pobytu zažijete. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom výletov a plánovania túr je náš personál vždy k dispozícii.

Turistika

Najznámejšie túry v okolí sú na Muránsky hrad, monumentálnu Kráľovu hoľu a tiež túra hrebeňom Nízkych tatier. Pár kilometrov vzdialené sú túry v Slovenskom raji a taktiež vo Vysokých tatrách.

Farma, mini ZOO

Keďže sa penzión nachádza blízko k farme so zvieratami, sú rodičia s deťmi vítaní nahliadnuť do sveta domácich zvierat a spoznávať ich príbeh.

Lyžovanie

V zimných mesiacoch môžete využiť služby lyžiarskeho strediska Telgárt, ktoré sa nachádza len 700 metrov od penziónu.

Penzión očami našich hostí

The owner was fabulous, he was very helpful and friendly. We had a quad room which was spacious and comfortable. We ate dinner and breakfast there and enjoyed both meals very much- delicious food, large selection, and everything was made to order. Would stay here again and highly recommend to others!

Jaime

Nemecko

Skvelé služby, veľmi milí ľudia - schopní a ochotní pomôcť v každej situácii, a to vždy o krok vpred pred našimi požiadavkami 🙂

Zuzana

Česká republika

Prístup personálu veľmi ústretový a milý, vynikajúca strava, ponuka aktuálnych jedál (napr. čerstvé dubáky, čučoriedky).

Marcela

Slovensko

Výborná domáca kuchyňa. Ďakujeme.

Peter

Slovensko

Every thing was great. The owners really went out of their way - we have two vegeterians and to our surprise on our second morning at breakfest a special vegeterian spread made of Tofu was waiting on the table. We felt very welcome.

Ribon

Izrael

Kontaktujte nás

 +421-903-771662
info@ubytovanietelgart.sk

11 + 1 =

Penzión u Hanky

Adresa: 97673 Telgárt 99 Okres: Brezno Kraj: Bansko-bystrický Región: Horehronie GPS: 48°51'4"N, 20°11'37"E

© 2017 Penzion u Hanky. Web by Mavio Media s.r.o.