FAQ – Často kladené otázky

Často sa stretávame s vašimi otázkami, na ktoré veľmi radi odpovedáme. Pripravili sme pre vás súhrn najčastejších otázok a odpovedí…

Čo obsahuje polpenzia?

Polpenzia obsahuje raňajky s domácim chlebom, domácimi džemami, lokálnymi surovinami a produktami z okolia Telgártu. Večera je dvojchodová-polievka a výber z troch hlavných jedál, z ktorého je vždy jedno vegetariánske. K večeri je možné doobjednať dezert podľa dennej ponuky, prípadne predjedlo.

Je možné objednať si iba raňajky, prípadne ubytovanie bez stravovania?
Túto možnosť ponúkame iba mimo hlavnú sezónu. Prečo? V Telgárte a jeho okolí je obmedzený počet reštaurácií. Dopyt po stravovaní je veľký. Každý hosť je na jedlo inak náročný.
My varíme denne čerstvé jedlá z lokálnych, limitovaných ingrediencií a naše ubytovanie nie je vybavené kuchynkami. Myslíme si, že hostia, ktorým na stravovaní nezáleží, môžu využiť služby ubytovacích zariadení, ktoré neponúkajú stravovanie. Hostia, ktorí si zase naopak chcú užiť svoju dovolenku s dobrým jedlom, sa môžu zase rozhodnúť pre ubytovanie u nás.

Ponúkate obedy?
Obedy neponúkame, ale v prípade záujmu Vám po dohode pripravíme suchý obed na cestu so sebou.

Od kedy sa dá ubytovať? Do kedy treba opustiť izbu?
Ubytovať sa dá od 14:00. Izbu prosíme opustiť do 10:30

Kedy podávate raňajky a večeru?
Raňajky podávame v čase od 7:30 do 9:30. Večeru od 17:30 do 20:00

Máte detské menu?
Detské menu nemáme. Na večeru vždy ponúkame 3 jedlá.  Určite nechceme, aby ste sa Vy alebo Vaše deti trápili s jedlom a ak sa stane, že si nebudú vedieť vybrať, radi im uvaríme niečo, na čo sú zvyknuté.

Mám alergiu na zložku v jedle alebo diétu, čo v tomto prípade?
Ak nám pri rezervácii napíšete na akú zložku ste alergickí, prispôsobíme sa Vašim obmedzeniam a vytvoríme jedlo, s ktorým budete spokojní. Niektoré alergie vyžadujú špeciálny prístup, zvýšené náklady na suroviny a čas a môžme za ne účtovať príplatok, ktorý Vám oznámime vopred.

 

Penzión očami hostí a napísali o nás ...

Nebojte sa pýtať si peniaze za poctivú prácu, radia majitelia úspešného penziónu

Snívate o tom, že si otvoríte vlastný penzión? Nechajte si poradiť od podnikateľov s 30-ročnými skúsenosťami ... Celý článok ->

Sóda

O2 pre biznis, O2 Slovakia

The owner was fabulous, he was very helpful and friendly. We had a quad room which was spacious and comfortable. We ate dinner and breakfast there and enjoyed both meals very much- delicious food, large selection, and everything was made to order. Would stay here again and highly recommend to others!

Jaime

Nemecko

Skvelé služby, veľmi milí ľudia - schopní a ochotní pomôcť v každej situácii, a to vždy o krok vpred pred našimi požiadavkami 🙂

Zuzana

Česká republika

Prístup personálu veľmi ústretový a milý, vynikajúca strava, ponuka aktuálnych jedál (napr. čerstvé dubáky, čučoriedky).

Marcela

Slovensko

Výborná domáca kuchyňa. Ďakujeme.

Peter

Slovensko

Every thing was great. The owners really went out of their way - we have two vegeterians and to our surprise on our second morning at breakfest a special vegeterian spread made of Tofu was waiting on the table. We felt very welcome.

Ribon

Izrael

Kontaktujte nás

 +421-903-771662
info@ubytovanietelgart.sk

7 + 14 =

Penzión u Hanky

Adresa: 97673 Telgárt 99 Okres: Brezno Kraj: Bansko-bystrický Región: Horehronie GPS: 48°51'4"N, 20°11'37"E

Kontaktujte nás

 +421-903-771662
info@ubytovanietelgart.sk

10 + 8 =

© 2017 Penzion u Hanky. Web by Mavio Media s.r.o.