Penzión Hanka očami fotografa

Raz vidieť, je lepšie ako dva krát počuť. Pozrite si galériu nášho penziónu, okolia, mini farmy, nahliadnite do zákulisia našej kuchyne a prezrite si naše izby. Zoznámte sa s výnimočnou atmosférou, ktorá vás privíta počas vášho pobytu u nás…

Penzión a okolie

Vitajte v prvom rodinnom penzióne na Slovensku, v Penzióne u Hanky. Nachádza sa v malebnej obci Telgárt. Obklopujú ho Národné parky Slovenský Raj, Nízke Tatry a Muránska planina.

Naša mini farma

Keďže sa Penzión u Hanky nachádza blízko k farme so zvieratami, pozývame rodičov spolu s deťmi nahliadnuť do sveta domácich zvierat a spoznávať ich príbeh.

Reštaurácia a bar

Miesto, kde môžete ochutnať tradičné slovenské špeciality. V našej kuchyni pripravujeme jedlá predovšetkým z domácich potravín, pečieme vlastný chlieb, robíme džem podľa vlastného receptu.

Izby

Ubytujeme vás v príjemnom prostredí. Kapacita nášho penziónu je 30 lôžok. Každá izba nesie svoj príbeh, preto v snahe zachovať jedinečnosť sú izby rôznorodé. Výber je na vás.

Penzión očami hostí a napísali o nás ...

Nebojte sa pýtať si peniaze za poctivú prácu, radia majitelia úspešného penziónu

Snívate o tom, že si otvoríte vlastný penzión? Nechajte si poradiť od podnikateľov s 30-ročnými skúsenosťami ... Celý článok ->

Sóda

O2 pre biznis, O2 Slovakia

The owner was fabulous, he was very helpful and friendly. We had a quad room which was spacious and comfortable. We ate dinner and breakfast there and enjoyed both meals very much- delicious food, large selection, and everything was made to order. Would stay here again and highly recommend to others!

Jaime

Nemecko

Skvelé služby, veľmi milí ľudia - schopní a ochotní pomôcť v každej situácii, a to vždy o krok vpred pred našimi požiadavkami 🙂

Zuzana

Česká republika

Prístup personálu veľmi ústretový a milý, vynikajúca strava, ponuka aktuálnych jedál (napr. čerstvé dubáky, čučoriedky).

Marcela

Slovensko

Výborná domáca kuchyňa. Ďakujeme.

Peter

Slovensko

Every thing was great. The owners really went out of their way - we have two vegeterians and to our surprise on our second morning at breakfest a special vegeterian spread made of Tofu was waiting on the table. We felt very welcome.

Ribon

Izrael

Kontaktujte nás

 +421-903-771662
info@ubytovanietelgart.sk

7 + 6 =

Penzión u Hanky

Adresa: 97673 Telgárt 99 Okres: Brezno Kraj: Bansko-bystrický Región: Horehronie GPS: 48°51'4"N, 20°11'37"E

© 2017 Penzion u Hanky. Web by Mavio Media s.r.o.