Reštaurácia, ktorú si zamilujete

V našej reštaurácii si môžete vychutnať tradičné slovenské špeciality. Pripravujeme pre vás čerstvé, sezónne a lokálne jedlá, na ktorých si s radosťou pochutnáte. Pracujeme predovšetkým s domácimi potravinami. Čo všetko ponúka naša kuchyňa?

Najlepšia kuchyňa, akú ste kedy jedli

Kapacita reštaurácie je 30 miest. V teplejších mesiacoch prevádzkujeme letnú terasu s kapacitou 20 miest. Kuchyňa ponúka plnú penziu, polpenziu alebo výber z jedálneho lístka, ktorý je menený každých 7 dní.

Potraviny, ktoré sú súčasťou jedla, sú zo 60% dopestované alebo chované v Telgárte (zelenina, ovocie, strukoviny, mäso). Keďže je Penzión u Hanky rodinným penziónom, k hosťom sa pristupuje ako k hosťom rodiny a preto je každá porcia čerstvo pripravená bez použitia polotovarov. Základné termíny vystihujúce kuchyňu sú čerstvosť, sezónnosť a lokálnosť.

Raňajkový stôl je pripravený podľa spomienok na detsvo a preto vždy pozostáva z čerstvého chleba pripraveného z 10 ročného kvásku a celozrnnej, čerstvo namletej múky. Džem je taktiež domáci, vyrobený z plodov z okolia Telgártu bez pridania akýchkoľvek chemických látok.

Bylinkový čaj namiešaný podľa vlastného receptu z lokálnych bylín si môžete osladiť medom od miestneho včelára.

V prípade, že nie ste ubytovaným hosťom penziónu radi prijmeme Vašu rezerváciu na stôl na telefónnom čísle 0903771662.

Penzión očami našich hostí

The owner was fabulous, he was very helpful and friendly. We had a quad room which was spacious and comfortable. We ate dinner and breakfast there and enjoyed both meals very much- delicious food, large selection, and everything was made to order. Would stay here again and highly recommend to others!

Jaime

Nemecko

Skvelé služby, veľmi milí ľudia - schopní a ochotní pomôcť v každej situácii, a to vždy o krok vpred pred našimi požiadavkami 🙂

Zuzana

Česká republika

Prístup personálu veľmi ústretový a milý, vynikajúca strava, ponuka aktuálnych jedál (napr. čerstvé dubáky, čučoriedky).

Marcela

Slovensko

Výborná domáca kuchyňa. Ďakujeme.

Peter

Slovensko

Every thing was great. The owners really went out of their way - we have two vegeterians and to our surprise on our second morning at breakfest a special vegeterian spread made of Tofu was waiting on the table. We felt very welcome.

Ribon

Izrael

Kontaktujte nás

 +421-903-771662
info@ubytovanietelgart.sk

12 + 10 =

Penzión u Hanky

Adresa: 97673 Telgárt 99 Okres: Brezno Kraj: Bansko-bystrický Región: Horehronie GPS: 48°51'4"N, 20°11'37"E

Kontaktujte nás

 +421-903-771662
info@ubytovanietelgart.sk

9 + 11 =

© 2017 Penzion u Hanky. Web by Mavio Media s.r.o.