Reštaurácia, ktorú si zamilujete

Pripravujeme pre vás čerstvé, sezónne a lokálne jedlá, na ktorých si s radosťou pochutnáte. Pracujeme predovšetkým s domácimi potravinami. Čo všetko ponúka naša kuchyňa?

Najlepšia kuchyňa, akú ste kedy jedli

Kapacita reštaurácie je 30 miest. V teplejších mesiacoch prevádzkujeme letnú terasu s kapacitou 20 miest.
U nás nestrácame čas pripravovaním jedálneho lístka, radšej ho využívame na varenie a prácu so surovinami z našej záhrady.
Každý deň pripravujeme iné menu zložené z predjedla, polievky, troch hlavných jedál (z ktorých je jedno vždy vegetariánske) a dezertu. V prípade potreby sa radi prispôsobíme Vašim alergiám.

Naša reštaurácia slúži primárne pre hostí penziónu. V prípade, že nie ste ubytovaným hosťom penziónu je rezervácia na stôl nutná na telefónnom čísle 0903 771 662 a môže a nemusí byť prijatá na základe obsadenosti penziónu. Rezervácie na večere prijímame do 11:00 v daný deň.

Potraviny, ktoré sú súčasťou jedla, sú zo 60% dopestované alebo chované v Telgárte (zelenina, ovocie, strukoviny, mäso). Keďže je Penzión u Hanky rodinným penziónom, k hosťom sa pristupuje ako k hosťom rodiny a preto je každá porcia čerstvo pripravená bez použitia polotovarov. Základné termíny vystihujúce kuchyňu sú čerstvosť, sezónnosť a lokálnosť.

Raňajkový bufet je pripravený podľa spomienok na detsvo a preto vždy pozostáva z čerstvého chleba pripraveného z 10 ročného kvásku a celozrnnej, čerstvo namletej múky. Džem je taktiež domáci, vyrobený z plodov z okolia Telgártu bez pridania akýchkoľvek chemických látok.

Bylinkový čaj namiešaný podľa vlastného receptu z lokálnych bylín si môžete osladiť medom od miestneho včelára.

Penzión očami hostí a napísali o nás ...

Nebojte sa pýtať si peniaze za poctivú prácu, radia majitelia úspešného penziónu

Snívate o tom, že si otvoríte vlastný penzión? Nechajte si poradiť od podnikateľov s 30-ročnými skúsenosťami ... Celý článok ->

Sóda

O2 pre biznis, O2 Slovakia

The owner was fabulous, he was very helpful and friendly. We had a quad room which was spacious and comfortable. We ate dinner and breakfast there and enjoyed both meals very much- delicious food, large selection, and everything was made to order. Would stay here again and highly recommend to others!

Jaime

Nemecko

Skvelé služby, veľmi milí ľudia - schopní a ochotní pomôcť v každej situácii, a to vždy o krok vpred pred našimi požiadavkami 🙂

Zuzana

Česká republika

Prístup personálu veľmi ústretový a milý, vynikajúca strava, ponuka aktuálnych jedál (napr. čerstvé dubáky, čučoriedky).

Marcela

Slovensko

Výborná domáca kuchyňa. Ďakujeme.

Peter

Slovensko

Every thing was great. The owners really went out of their way - we have two vegeterians and to our surprise on our second morning at breakfest a special vegeterian spread made of Tofu was waiting on the table. We felt very welcome.

Ribon

Izrael

Kontaktujte nás

 +421-903-771662
info@ubytovanietelgart.sk

9 + 7 =

Penzión u Hanky

Adresa: 97673 Telgárt 99 Okres: Brezno Kraj: Bansko-bystrický Región: Horehronie GPS: 48°51'4"N, 20°11'37"E

Kontaktujte nás

 +421-903-771662
info@ubytovanietelgart.sk

1 + 9 =

© 2017 Penzion u Hanky. Web by Mavio Media s.r.o.